24 lük klima borusu

★★★★☆

Size piyasadaki en ucuz fiyatlarla inanılmaz 24 lük klima borusu teklifleri sunuyoruz. Çok şey arıyorsanız, bu sizin şanslı gününüz. Ayrıca, güvenli ve hızlı cevapları garanti ediyoruz. Tüm bunları ve daha fazlasını burada bulacaksınız.

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Ne fiyat 24 lük klima borusu?

Bir 24 lük klima borusu çok yönlü olmasına rağmen, bununla ilgili bir şey mümkün değildir: kremayı kırbaçlayın. Bunun nedeni, bağlantıdaki standart bıçakla karıştırılırken, köpüklü bir krem için gerekli havanın zarar görmemesidir.

WDR meyve sıkacağı testi temel olarak testimiz tarafından onaylanan bir sonuç getirdi: presli meyve sıkacağı (örneğin bir vida ile) genellikle santrifüjlü modellerden daha iyidir. Bununla ilgili daha fazla bilgi: Link

Et ve fındık ezmek için bir püre kullanılmasını şiddetle tavsiye ediyoruz. Bu yiyecekleri başka bir cihazla işlemeyi tercih etmelisiniz. Ucuz olarak satın alabileceğiniz ekstra parçalama cihazları vardır.

Özellikle uzun bir personeli olan ESGE'den 24 lük klima borusu, catering ve profesyonel sektör için uygundur. Bu, tencerede harika büyük miktarlar hazırlamanızı sağlar. Bir profesyonel için çok hızlı bir şekilde aşırı ısınmaması da önemlidir, çünkü sık sık onu kullanmak zorundasınız ve soğuması için her zaman on dakika bekleyemezsiniz. Profesyonel bir test de bunu öğrendi.

El mikserine ek olarak, pratik el mikseri seti, bir blender kabı ve QuattroBlade ile evrensel öğütücünün yanı sıra çıkarılabilir evrensel bıçağı olan bir blender ve evrensel öğütücü içerir ve bu nedenle mutfağınızda evrensel olarak kullanılabilir.

Modele bağlı olarak, alıcılar karışım ayağı için bir ila üç değiştirilebilir ek alır. Bunları karmaşık olmayan bir kolay tıklama sistemi ile değiştirebilirsiniz. Kavşaklarda piktogramları veya yön oklarını görebilirsiniz. Bunlar, ayarlanan bileşenleri güvenli bir şekilde bağlamalarına yardımcı olur.

Kasnak güç şebekesinden çıkar çıkmaz temizlemeye başlayabilirsiniz. Ancak, daha sonra 24 lük klima borusu suya batırmamalısınız. El blenderindeki tüm tortuları ve artıkları çıkarabilmeniz için yüksek bir kabı suyla doldurmalısınız. Ilık su olduğundan emin olun ve birkaç damla deterjan ekleyin. Artık eki suya daldırabilirsiniz. Karıştırıcıyı açın. Dönen hareket nedeniyle, püre çubuk kendini temizler. Yiyeceklerin tüm artıkları çıkarılmışsa, sıhhi tesisat çubuğunu temiz su ve bir bezle temizlemelisiniz.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku