2 el cam yıkama makinesi

★★★★☆

2 El Cam Yıkama Makinesi ihtiyacınız mı var? En iyi fiyatı arıyorsanız, bu liste tam size göre. Tüm çevrimiçi perakendecilerin ve uzman incelemelerimizin yardımıyla 2 El Cam Yıkama Makinesi satın almak için ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Neden satın al 2 el cam yıkama makinesi?

İyi bir 2 el cam yıkama makinesi birçok gıda makinesinin yerini alabilir. Çorbaları püre haline getirir, mayonez kırbaçlayabilir, sebzeleri doğrayabilir, buzları ezebilir - ve aksesuarlara bağlı olarak çok daha fazlası. Bu nedenle gerçek bir çok yönlü yetenek bu kez test edildi. Bu uygun bir zorluk gerektirir: ürün testinde, püre çubuklarla asi roketli bir pesto hazırlandı. Birlikte verilen aksesuarlar kullanılmadı.

Bununla birlikte, çok yüksek bir watt değerinin, mikserin yüksek performansı anlamına geldiği veya tam tersi olduğu sonucuna varabilirsiniz. Karıştırıcının performansından tam olarak haberdar olabilmeniz için çeşitli ürünlerin müşteri yorumlarını okuyun.

Krepleri kırmadan tamamen taşıyabildik. Ayna yumurtaları başka bir şeydir. Burada yere yapışır, yanar, dönerken hızlı olmalısınız. Yumurtalar parçalanır ve yumuşak bir yumurta sarısı almazız. Sonuçta, her şeyi bir ahşap kazıyıcı ile tekrar temizledik. Tereyağı veya yağ içermeyen ayna yumurtaları kesinlikle test tavalarımız için değildir.

Püre çubuklarının performansı watt cinsinden verilir. 2 el cam yıkama makinesi ile hangi yiyecekleri parçalamak istediğinize bağlı olarak, cihazınızın karşılık gelen bir watt değeri olmalıdır. Bir yardım olarak, hangi gıdalara ne kadar watt önerildiğine dair bir genel bakış oluşturduk.

Bu ekstra bıçak küçük, keskin ve dönme eksenine yakın oturuyor. Bu, büyük ve sert parçalarda size yardımcı olan daha fazla kesme yüzeyi ile çalışmanızı sağlar. Daha sonra zile daha az sıklıkta yapışırlar.

Özellikle keskin bir şekilde kesen ve böylece çok ince bebek püresi sağlayan bıçakları ile bu cihaz tamamen bebek püresi hazırlanmasına yöneliktir. Genç bir anne ya da baba olarak sizin için çok yararlı olacaktır!

Yüksek kaliteli öğütücü veya parçalayıcı ekleri, daha sert bileşenlerin işlenmesi için uygundur. Fındık, soğan, sarımsak ve dondurulmuş meyve veya et doğraırlar. Bu bileşenler için sık 2 el cam yıkama makinesi kullanımları planlıyorsanız, ekstra olmadan yapmamalısınız.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku